Važne informacije o početku nastave za preddiplomskom studiju strojarstva

Početak nastave na PREDDIPLOMSKOM studiju STROJARSTVO Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu u akademskoj 2020./2021. godini započinje prema objavljenom rasporedu 5. listopada 2020. godine

Početak nastave na PREDDIPLOMSKOM studiju STROJARSTVO Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu u akademskoj 2020./2021. godini započinje prema objavljenom rasporedu 5. listopada 2020. godine

I.                 GODINA PREDDIPLOMSKOG STUDIJA STROJARSTVO

Grupa A1 – studenti kojima prezime počinje slovima od A do F na KONTAKTNU nastavu dolaze NEPARNIM tjednima (PARNIM tjednima odražava se ONLINE nastava)

Grupa A2 – studenti kojima prezime počinje slovima od G do LJ na KONTAKTNU nastavu dolaze PARNIM tjednima (NEPARNIM tjednima odražava se ONLINE nastava)

Grupa B1 – studenti kojima prezime počinje slovima od M do P na KONTAKTNU nastavu dolaze NEPARNIM tjednima (PARNIM tjednima odražava se ONLINE nastava)

Grupa B2 – studenti kojima prezime počinje slovima od R do Ž na KONTAKTNU nastavu dolaze PARNIM tjednima (NEPARNIM tjednima odražava se ONLINE nastava)

II.                GODINA PREDDIPLOMSKOG STUDIJA STROJARSTVO

Grupa 1 – studenti kojima prezime počinje slovima od A do J na KONTAKTNU nastavu dolaze NEPARNIM tjednima (PARNIM tjednima odražava se ONLINE nastava)

Grupa 2 – studenti kojima prezime počinje slovima od K do Ž na KONTAKTNU nastavu dolaze PARNIM tjednima (NEPARNIM tjednima odražava se ONLINE nastava)

III.              GODINA PREDDIPLOMSKOG STUDIJA STROJARSTVO

Pod pojmom PARNI i NEPARNI tjedan podrazumijeva se redni broj tjedna u godini.