Važne informacije o početku nastave na diplomskom studiju strojarstva

Početak nastave na DIPLOMSKOM studiju STROJARSTVO Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu u akademskoj 2020./2021. godini započinje prema objavljenom rasporedu 5. listopada 2020. godine.

Početak nastave na DIPLOMSKOM studiju STROJARSTVO Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu u akademskoj 2020./2021. godini započinje prema objavljenom rasporedu 5. listopada 2020. godine.

1. GODINA DIPLOMSKOG STUDIJA STROJARSTVO

Smjer: ENERGETSKA POSTROJENJA – KONTAKTNI oblik nastave

Smjer: INŽENJERSTVO MATERIJALA – KONTAKTNI oblik nastave

Smjer: LOGISTIKA PROIZVODNJE

Grupa 1 – studenti kojima prezime počinje slovima od prezimena BABIĆ do prezimena MAJOR-LUKIĆ na KONTAKTNU nastavu dolaze NEPARNIM tjednima (PARNIM tjednima odražava se ONLINE nastava)

Grupa 2 – studenti kojima prezime počinje slovima od prezimena MARINOVIĆ do prezimena ŽIVIĆ na KONTAKTNU nastavu dolaze PARNIM tjednima (NEPARNIM tjednima odražava se ONLINE nastava)

Pod pojmom PARNI i NEPARNI tjedan podrazumijeva se redni broj tjedna u godini.

1. GODINA DIPLOMSKOG STUDIJA STROJARSTVO

Smjer: STROJARSKE TEHNOLOGIJE – KONTAKTNI oblik nastave