Predavanje “Industrija 4.0 – Nova filozofija u proizvodnji“

Strojarski fakultet u Slavonskom Brodu i Tvrtka FESTO d.o.o. Zagreb

P O Z I V

Na predavanje

„INDUSTRIJA 4.0 – NOVA FILOZOFIJA U PROIZVODNJI“

Koja će se održati 31. ožujka 2022. godine  na Sveučilištu u Slavonskom Brodu – Strojarskom fakultetu, Trg Ivane Brlić Mažuranić 2 s početkom u 10.oo sati u učionici 101.

Internet stvari (IoT), pametne tvornice, cyber-fizički sustavi i komunikacije velikih količina podataka pokreću projekte budućnosti – rješenja moraju biti sve brža, raznovrsnija, fleksibilnija i inteligentnija. Industrija 4.0 (Industry 4.0) i Pametno održavanje (Smart Maintenance) daju odgovore i smjernice kako integrirati i implementirati industrijske sustave koji osiguravaju sve veću dostupnost, energetsku učinkovitost i proizvodnju „just in time“.

Predavač je Šaša Simović iz Stuttgarta – Njemačka (CV predavača možete pogledati na ovoj poveznici).

Planirao trajanje predavanja je od 10:oo do 13:oo sati.

Vaše sudjelovanje na predavanju molimo potvrdite na email: ivasamardzic@unisb.hr ili telefon 035 446 789 do utorka, 29.ožujka o.g. do 15.00 sati.

U ime organizacijskog odbora srdačan pozdrav i radujemo se skorom viđenju

Tomislav Šarić