Svečani početak nastave u akademskoj godini 2020./2021. na Strojarskom fakultetu u Slavonskom Brodu

Pozivaju se redoviti studenti prve godine preddiplomskog studija Strojarstvo na svečani početak nastave u akademskoj godini 2020./2021.na Strojarskom fakultetu u Slavonskom Brodu u petak, 2. listopada 2020. prema sljedećem rasporedu:

– u 9:00 h studenti kojima prezime počinje slovima od A do F u učionici 101

– u 10:00 h studenti kojima prezime počinje slovima od G do LJ u učionici 102

– u 11:00 h studenti kojima prezime počinje slovima od M do P u učionici 101

– u 12:00 h studenti kojima prezime počinje slovima od R do Ž u učionici 102

Na svečanosti će se nazočnima obratiti v.d. prorektor za nastavu, studente i studijske programe Sveučilišta u Slavonskom Brodu prof. dr. sc. Željko Ivandić, v.d. prodekan za nastavu Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu prof. dr. sc. Ivica Kladarić i predsjednica Studentskoga zbora Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu Lucija Rudež.

U skladu s uputama HZJZ prije dolaska na Fakultet potrebno je izmjerite temperaturu, a pri ulasku u samu zgradu Fakulteta nositi masku za lice. Molimo da u slučaju povišene temperature ili drugih respiratornih poteškoća ne pristupate svečanosti početka nastave.

Početak nastave za izvanredne studente predviđen je sukladno rasporedu objavljenom na web stranici.