Stipendije Monting d.o.o.

Poštovane kolegice i kolege,

u ponedjeljak, 20. ožujka, Strojarski fakultet su posjetili predstavnici tvrtke Monting d.o.o.: član uprave tvrtke, gospodin Ivan Daidžić i direktor Sektora ljudskih potencijala, gospodin Marin Matulić.
Razgovarali smo o mogućoj suradnji (studentska praksa, suradnja kod izrade diplomskih radova, itd). Predstavnici tvrtke Monting d.o.o. iskazali su i želju stipendirati studente našeg diplomskog studija. Planirani iznos stipendije je 500 eura mjesečno. Ako ste zainteresirani, možete se do 15. travnja prijaviti mailom gospodinu Matuliću (marin.matulic@monting.hr). U drugoj polovini travnja predstavnici tvrtke planiraju u Slavonskom Brodu predstaviti program stipendiranja i obaviti razgovor sa zainteresiranim studentima.
Prof. dr. sc. Goran ŠIMUNOVIĆ
Dekan