Obavijest o početku nastave i upisima u sljedeću akademsku godinu

Poštovani studenti,

obavještavamo vas da je početak nastave u akademskoj 2020./2021. godini za redovite studente predviđen 5. listopada 2020. godine. Izvanredne studente molimo da prate obavijesti o početku nastave te objavu rasporeda na stranici Fakulteta.
Svi upisi u sljedeću akademsku godinu predviđeni su za početak listopada, a nakon Rektorovog ispitnog roka koji se održava 28. rujna i 29. rujna 2020. godine (uključivo i obrane završnih i diplomskih radova 30. rujna 2020.). Detaljnije informacije o postupku i terminima upisa biti će pravovremeno dostupne svim studentima.
Obzirom na mnogobrojne upite vezane za plaćanje školarina na rate, slobodni smo Vas ovom prilikom izvijestiti da su prihvaćene Maestro i Visa kartice tekućeg računa u PBZ d.d.  (uključujući i Visa Premium karticu – bivša American Express kartica).