Biti inženjer u stvarnom svijetu

Poštovani kolege, pozivamo vas na predavanje:

“Biti inženjer u stvarnom svijetu”

koje će se održati u predavaonici 101 na Strojarskom fakultetu, 28.11.2019. u 17:00h.

“Rotaract klub Slavonski Brod poziva studente strojarstva i sve zainteresirane na zanimljivo predavanje pod nazivom “Biti inženjer u stvarnom svijetu”. Predavači su nekadašnji studenti SFSB koji će studentima govoriti o svom iskustvu zaposlenja te o tome kako primijeniti znanja stečena na fakultetu u praksi, odnosno provodeći konkretne projekte. Želeći studentima približiti što ih očekuje nakon završetka fakulteta te kako konkurirati na tržištu rada, iznijet će svoja iskustva ulaska u realni svijet inženjera strojarstva. Sve prisutne dočekat će i poklon dobrodošlice te prilika za neformalno druženje uz piće okrijepe. Ne propustite priliku biti dio ovog zanimljivog predavanja.”